Sık Sorulan Sorular
Aradığınızı bulamıyorsanız Destek Talebi açınız.

Kurumsal İletişim: support@smmsync.com

Hesabıma etkisi nedir, neden satın almalıyım?

Panelimiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerleme izlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse; Instagram üzerinden paylaştığınız gönderiler “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Bir diğer örnek, Youtube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli gözükme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla Youtube kullanıcı tarafından görülmesine yardımcı olur. Aynı zamanda sosyal medya da her şey algılar üzerine kuruludur. Eğer hizmetlerimizle başarılı bir algı yaratırsanız, bu algı zamanla kendi gerçekliğinize dönüşebilir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Masaüstü bir bilgisayar ile giriş yapıyorsanız sol tarafta bulunan menüden “Yani Sipariş” simgesine tıklayın, eğer mobil ile giriş yapıyorsanız sağ üst tarafta bulunan menü butonuna tıklayın ardından “Yeni Sipariş” yazan butona tıklayın. Açılan sayfada “Kategoriler” kısmında panelimize ait tüm servisler yer almaktadır. Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra “Hizmet” menüsünden hangi hizmetten sipariş vermek istiyorsanız o hizmeti seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyattır. “Servis Açıklaması” kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra “Bağlantı” yazan yere açıklamada belirtilen bağlantı türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın. Bu işlemleri yaptıktan sonra “Sipariş Ver” butonuna tıklayın. Siparişiniz tahmini belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.

Siparişim neden iptal edildi?

Sipariş iptali sunucu yoğunluğuna ya da hesabınız herkese açık değilse otomatik olarak iptal olabilmektedir. Bilgi almak için destek bildirimi oluşturabilirsiniz.

Hesabım risk altında mı?

Satın aldığınız izlenme, yorum, takipçi ve beğeniler sizin hesaba giriş yaptığınız MAC/IP adresi ile her hangi bir bağlantısı olmadığı için hesabınız herhangi bir risk altında değildir.

Siparişim iptal edilir mi?

Siparişinizi iptal etmek için sipariş numaranızı destek bildirimi ya da canlı destek üzerinden bizlere gönderebilirsiniz. Tamamlanan siparişler hata olmadığı sürece iptal edilmemektedir.

Siparişim nasıl telafi edilir?

Satın aldığınız hizmette eğer telafi özelliği açıksa siparişler sayfasında "Telafi et" butonu yer almaktadır. Eğer buton gözükmüyorsa destek bildirimi oluşturabilirsiniz.

Siparişim ne zaman tamamlanır?

Siparişlerin tamamlanma süreleri sunucu yoğunluğuna bağlı değişebilmektedir. Siparişler ortalama 48 saat içerisinde tamamlanmaktadır.

Nasıl kayıt olabilirim, istenilen bilgiler nedir?

smmsync.com'a kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt olmak için herhangi bir sosyal medya hesap bilginizi bizimle paylaşmanız gerekmez. E-posta adresiniz ile kolayca kayıt olabilirsiniz.

Nasıl güvenli ödeme yapabilirim?

Ödeme alt yapımız olan PAYTR ile güvenli şekilde Kredi / Banka Kartı ya da Havale/EFT ile bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Yurt dışı ödemeleri için Perfect Money (USD) kullanabilirsiniz.

Bilgilerim kayıt ediliyor mu?

smmsync.com hiçbir şekilde satın aldığınız hizmetleri üçüncü taraf ile paylaşmamaktadır.